Brązowe medale chłopców w piłce ręcznej!

W czwartek (15.11.2018 r.) reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy zakończyła rywalizację w rozgrywkach piłki ręcznej chłopców w ramach XXVI Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. Chłopcy po 5 meczach rozegranych w dwóch terminach wywalczyli brązowe medale. Gratulujemy!

Czytaj więcej!

Izabela Filipiuk i Martyna Gralak z medalami w karate!

W sobotę (10.11.2018 r.) w Golinie koło Konina odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły - Kacper Wardalski, Magdalena Janowska, Izabela Filipiuk i Martyna Gralak. Izabela Filipiuk zdobyła złoty medal w kategorii kumite - dziewczynki 10 lat oraz srebro w grapplingu - dziewczynki 10 lat, natomiast Martyna Gralak złoto w kategorii kumite dziewczynki 13 lat.

Czytaj więcej!

SP 63 wicemistrzem Bydgoszczy w piłce ręcznej dziewcząt!

We wtorek (13.11.2018 r.) reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy wzięła udział w rozgrywkach piłki ręcznej dziewcząt w ramach XXVI Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. Dziewczęta po zwycięstwie nad Katolicką Szkołą Podstawową oraz przegranej ze Szkołą Podstawową nr 14 zajęły 2. miejsce w Bydgoszczy. Gratulujemy!

Czytaj więcej!

Obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości w naszej szkole rozciągnęły się na cały, poprzedzający rocznicę, tydzień. Zorganizowano konkursy, wystawy, akcje okolicznościowe. Uwieńczeniem tych działań był piątkowy apel, podczas którego, o 11:11, tworząc biało-czerwoną flagę, odśpiewaliśmy wspólnie Hymn Narodowy.

Czytaj więcej!

Znicz dla Pana Jacka Zieliniewicza

31.10, w przeddzień święta Wszystkich Świętych uczennice z kółka historycznego udały się na grób Pana Jacka Zieliniewicza (byłego więźnia obozu w Oświęcimiu). Pan Jacek, przyjaciel naszej szkoły, przez 15 lat przychodził i w przejmujący sposób opowiadał o swoich przeżyciach, w maju 2018 roku nie zdążył. Teraz my go będziemy odwiedzać. Niech odpoczywa w pokoju.

Czytaj więcej!