Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

Minął drugi tydzień rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Rowerzyści reprezentujący naszą szkołę przejechali do tej pory 5 134,83km (28. miejsce w Bydgoszczy). Najaktywniejszą klasą w pierwszych tygodniach rywalizacji była klasa 1a – 982,02 km, drugie miejsce zajmuje klasa 7a – 387,38 km, a trzecie – 8b – 375,17 km. Indywidualnie największą liczbę kilometrów pokonał pan Wojciech H. reprezentujący klasę 1a – 734,03 km. Wśród uczniów Małgorzata Osińska z kl. 8d przejechała 301,12 km, Oskar Goede z kl. 8b – 165,84 km, a Bartosz Kotłowski z kl. 7a – 127,36 km.

Czytaj więcej!

Najmłodsze koszykarki z trzecie w województwie!

W sobotę w naszej szkole odbyły się ostatnie mecze w ramach Wojewódzkiej ligi Żaczek (do lat 11). Nasze uczennice z klasy 4B reprezentowały dwa zespoły MUKSu Bydgoszcz. Po dwóch wygranych w sobotę, pierwszy zespół uplasował się na 3. miejscu i wywalczył brązowe medale Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego! Druga ekipa w tym sezonie nie wygrała, jednak z meczu na mecz wykonywała postęp!

Czytaj więcej!

Sukces Mai w miejskim finale Czwartków Lekkoatletycznych

Z satysfakcją informujemy, że uczennica klasy 7G Maja Krzymińska stanęła na najwyższym stopniu podium biegu na dystansie 300 metrów, w miejskim finale Czwartków Lekkoatletycznych. Zwycięski czas to 49,75 s. Gratulujemy!

Czytaj więcej!

Mamy medale w tenisie stołowym!

W dniu 8.06.2021 r. w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 odbyły się Indywidualne Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym i Drużynowe Igrzyska Dziewcząt i Chłopców w Tenisie Stołowym w ramach Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowali następujący zawodnicy: Marcelina Kowalska (5A), Lena Kotłowska (7C), Mateusz Hołda (4E) i Wojciech Łukomski (6H) pod opieką Pani Moniki Dereń-Kowalskiej. Nasi chłopcy w zaciętej grze wywalczyli sobie tytuł wicemistrza Miasta Bydgoszczy w zawodach drużynowych, a dziewczęta zdobyły III miejsce w Mieście Bydgoszczy. Indywidualnie na podium stanęli: Mateusz Hołda (II miejsce), Wojciech Łukomski (III miejsce) i Marcelina Kowalska (III miejsce). Lena Kotłowska przegrywając dwa mecze zajęła V miejsce. Gratulacje dla całej drużyny!

Czytaj więcej!

Wystartowała rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

1 czerwca ruszyła rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. W pierwszym tygodniu rowerzyści reprezentujący naszą szkołę przejechali łącznie 2076,56 km. Na chwilę obecną plasujemy się na 29. miejscu w Bydgoszczy.

Czytaj więcej!