Poezja patriotyczna - konkurs

Wpisując się w miejskie obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości, reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w konkursie recytatorskim poezji patriotycznej w MDK nr 4. Chociaż nie udało się zająć miejsc na podium, był to świetny sposób na uczczenie tak doniosłego wydarzenia.

Czytaj więcej!

Pływacy walczyli z powodzeniem w Toruniu!

W ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły dwukrotnie i z powodzeniem rywalizowali w zawodach pływackich w Toruniu. W październiku (27.10.) - "Z Delfinem do Tokio" oraz w listopadzie (10.11.) - "Zawody Pływackie Pływam na Medal".

Czytaj więcej!

SP 63 z podwójnym mistrzostwem Miasta Bydgoszczy w pływaniu!

Reprezentacja naszej szkoły zdominowała rywalizację w pływaniu drużynowym w ramach XXVI Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży (Igrzyska Dzieci - rocznik 2006 i młodsi)! Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy byli najlepsi w naszym mieście podczas zawodów na basenie Ikar w Fordonie. Nasi pływacy pod opieką trenerów Macieja Dobrzyńskiego i Marcina Targowskiego tym samym wywalczyli przepustkę do zawodów wojewódzkich. Gratulujemy!

Czytaj więcej!

Pływacy wrócili z Inowrocławia z workiem medali!

W minioną sobotę (17.11.2018 r.) na basenie Delfin w Inowrocławiu odbyły się Mistrzostwa Inowrocławia w Pływaniu. Reprezentacja naszej szkoły prowadzona przez trenerów: Angelikę Staszewską, Katarzynę Jankowiak-Gołatę, Marcina Targowskiego i Tomasza Kaję wywalczyła aż 37 medali!

Czytaj więcej!

Unihokeiści po walce odpadli z dalszej rywalizacji

W środę (14.11.2018 r.) reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy zakończyła rywalizację w rozgrywkach unihokeja chłopców w ramach XXVI Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży - Igrzyska Młodzieży Szkolnej (roczniki 2003-2005). Chłopcy pokonali SP nr 46 (1:0), zremisowali z SP nr 27 (0:0), SP nr 37 (0:0), SP nr 26 i przegrali z SP nr 31 (0:4) - ostatecznym zwycięzcą grupy. Uzyskane wyniki sklasyfikowały naszą drużynę na 4. miejscu, co niestety nie dało awansu do kolejnej fazy rozgrywek. Gratulujemy ambitnej postawy!

Czytaj więcej!