Kolejne udane występy naszych uczniów w Bydgoskich Czwartkach Lekkoatletycznych!

Za nami kolejne zmagania sportowe w ramach Bydgoskich Czwartków Lekkoatletycznych. Gratulacje dla wszystkich startujących w zawodach!

Czytaj więcej!

Bardzo dobre wyniki w Bydgoskich Czwartkach Lekkoatletycznych!

W ubiegły czwartek na Stadionie Zawiszy odbyły się zawody sportowe w ramach Bydgoskich Czwartków Lekkoatletycznych. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach biegowych, skoku w dal, skoku wzwyż oraz w rzucie piłeczką palantową. Wspaniale spisały się dziewczęta klas IV, które zdobyły 5 medali: I miejsce w skoku wzwyż - Marta Kapsa 4e, II miejsce w skoku wzwyż - Maja Archacka 4c, III miejsce w skoku wzwyż - Agata Cichocka 4c, III miejsce w biegu na 600m - Liliana Morawiec 4a, I miejsce w rzucie piłeczką palantową - Zofia Trela 4b. Serdecznie dziękujemy wszystkim startującym i życzymy wielu sukcesów sportowych.

Czytaj więcej!

Trzynaste miejsce w Polsce koszykarek!

W dniach 21-23.04.2023 r. zespół MUKS SUPRAVIS Bydgoszcz rywalizował w Turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski Kadetek (do lat 15) w Pabianicach. Zespół prowadzony przez Rafała Bejtka przegrał spotkania z ekipami z Plewisk, Pabianic oraz połączonym zespołem z Warszawy i Łomianek, tym samym zakończył rywalizację na 13. miejscu w Polsce. W drużynie wystąpiły uczennice naszej szkoły: Zuzanna Tylkowska (6B) i Lena Siminska (8B), a także absolwentki urodzone w 2008 roku - Lena Kotłowska, Amelia Janicka, Zuzanna Janicka i Maria Paliga. Gratulujemy!

Czytaj więcej!

Lekcja miłości do Małej Ojczyzny

W poniedziałek 24 kwietnia w bydgoskim ratuszu troje uczniów naszej szkoły (Maria Grynis, Kornelia Turowska, Antoni Rubaszewski) uczestniczyło w spotkaniu z prezesem Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy - Jerzym Derendą. Młodzież z kilkunastu bydgoskich placówek oświatowych przybyła na spotkanie, które zostało zorganizowane w ramach obchodów 100-lecia istnienia Towarzystwa. Młodzi mieszkańcy Bydgoszczy i okolic mieli okazję pogłębić wiedzę, usłyszeć wiele ciekawostek o swoim rodzinnym mieście, a także poznać historię i plany Towarzystwa na najbliższe miesiące w roku jubileuszowym i kolejne lata, między innymi w zakresie przygotowywanych wydarzeń i publikacji. Przedstawicielom wszystkich szkół umożliwiono zadawanie pytań gościowi, co wzbogaciło zakres poruszanych tematów i pozwoliło bliżej poznać prezesa Jerzego Derendę, zarówno od strony życia prywatnego, jak i działalności społecznej na rzecz ukochanego miasta. Spotkanie zakończyło się wykonaniem pamiątkowej fotografii.

Czytaj więcej!

Warsztaty "Rysowania na koszulce"

We wtorek przed Świętami Wielkanocnymi dla chętnych uczniów ze świetlicy w pawilonie zorganizowano kolejną edycję warsztatów "Rysowania na koszulce".

Czytaj więcej!