Pola Kikowska Mistrzynią Województwa w Karate

Mamy zaszczyt poinformować, że uczennica klasy 4d, Pola Kikowska zdobyła złoty medal w Mistrzostwach Województwa Kujawsko – Pomorskiego Okręgowego Związku Karate. Zawody odbyły się 11 maja w Świeciu. Polu, serdecznie gratulujemy Tobie i trenerom. Życzmy kolejnych sukcesów. Twoja wytrwałość i pasja są godne podziwu. Rozwijaj się i osiągaj zamierzone cele. Jesteśmy z Ciebie dumni!!!

Czytaj więcej!

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

30 kwietnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w II rundzie wiosennej edycji Bydgoskich Czwartków Lekkoatletycznych, które odbyły się na Stadionie Zawiszy. Zawodnicy mieli więc okazję zaprezentować swoje możliwości na płycie przystosowanej do przeprowadzania profesjonalnych zawodów. Uczestnicy startowali w konkurencjach biegowych: 60, 300, 600 i 1000m oraz w konkurencjach technicznych: skok w dal, skok wzwyż i rzut piłeczką palantową. Serdecznie gratulujemy woli walki i sportowej postawy. Życzymy kolejnych udanych startów.

Czytaj więcej!

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

7 maja nasi uczniowie wzięli udział w Czwórboju Lekkoatletycznym o Mistrzostwo Miasta Bydgoszczy. Zawody odbyły się na bocznym boisku Stadionu Zawiszy.
Do rywalizacji przystąpiło łącznie 30 zespołów. Nasza szkoła uplasowała się na 4 miejscu w kategorii chłopców i na 6 miejscu w kategorii dziewcząt.


Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za godne reprezentowanie naszej szkoły. Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy wielu sukcesów sportowych.


Skład dziewcząt: Marta Kapsa, Iga Obrębska, Lena Jałoszyńska, Zuzanna Erwińska, Zuzanna Wijata i Wiktoria Targowska.


Skład chłopców: Antoni Karpiński, Mikołaj Wysokiński, Jakub Supeł, Karol Erbetowski, Oskar Szopa i Oskar Olszewski.

Czytaj więcej!

Udany występ naszych zawodników w I rundzie Wiosennej Edycji Czwartków Lekkoatletycznych

Wszystkim startującym gratulujemy wyników i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Czytaj więcej!

#flagi 3D

Dzień flagi Rzeczypospolitej Polskiej obchodzony jest 2 maja. Co roku tego dnia Polacy z dumą eksponują flagi na zewnątrz. Uczniowie podczas zajęć "Projektowanie i tworzenie 3D" stworzyli flagi 3D.
#Laboratoria Przyszłości

Czytaj więcej!