Zwycięstwo Oliwii Trybuś w Żywcu!

W sobotę, 26.01.2019 r. w Żywcu odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin-Kan. W imprezie udział wzięło 266 zawodników z całego kraju. Uczennica naszej szkoły, Oliwia Trybuś wywalczyła 1. miejsce w Kumite w kategorii do 45 kg. Gratulujemy!

Czytaj więcej!

Zmiany w planie lekcji od 28.01.2019

Prosimy o zapoznanie się z nowym rozkładem zajęć.

Czytaj więcej!

"Kangur Matematyczny" - zgłoszenia

Informujemy, że zgłoszenia chętnych do Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny" przyjmują nauczyciele matematyki oraz wychowawcy klas II-III do 01.02.2019

Czytaj więcej!

Mistrzostwa województwa Kujawsko-Pomorskiego w szachach - Igrzyska młodzieży szkolnej

W piątek 11 stycznia w MDK nr 2 odbył się etap wojewódzki szkolnych rozgrywek szachowych. Zespół w składzie: Aleksandra Barczewska (8e), Karol Kacprzak, Kacper Kacprzak i Paweł Mistur (wszyscy 7f) uczestniczył w siedmiorundowym turnieju, w którym rywalizowały ze sobą najlepsze czteroosobowe drużyny z całego województwa. Podczas pojedynków nie brakowało emocji, ale ostatecznie nasz zespół nie miał sobie równych i zdobył I MIEJSCE !
Gratulacje dla całej dzielnej drużyny! Byle tak dalej!
Przed nami w niedalekiej przyszłości Mistrzostwa Polski!

Czytaj więcej!

Nasi uczniowie na Noworocznym Spotkaniu Opłatkowym TMMB

9.01.2019 delegacja uczniów z kółka historycznego z naszej szkoły uczestniczyła w Noworocznym Spotkaniu Opłatkowym 2019 TMMB w bydgoskim ratuszu.Młodzież miała okazję rozmawiać z prezydentem Panem Rafałem Bruskim,który nie unikał odpowiedzi nawet na trudne pytania.Tradycyjnie odśpiewano kolędy i złożono życzenia pomyślności na Nowy Rok.

Czytaj więcej!

Pierwszoklasiści rywalizowali na sportowo!

We wtorek (08.01.2019 r.) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 63 z Oddziałami Sportowymi odbył się Noworoczny turniej mini gier i zabaw ruchowych dla uczniów uczęszczających do klas I ogólnych w naszej szkole. Ponad 70 chłopców i dziewcząt rywalizowało w ośmiu konkurencjach, a emocji nie brakowało! Wkrótce podobne zawody odbędą się również dla dzieci z klas II i III. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Czytaj więcej!

Wspieramy WOŚP

„Niech rozbrzmiewa w dzień i w nocy – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”
Od poniedziałku do piątku w naszej szkole będzie można wesprzeć 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Puszka SP NR 63 będzie dostępna w małej szkole przy szatni przed lekcjami od 7.30 do 8.00 i w trakcie zebrań z rodzicami w małej szkole i dużej szkole (09.01.2019 – 11.01.2019).
Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy!
Uczniowie klasy 3B wraz z wychowawcą

Czytaj więcej!

Zespół wokalny

06.01.2019r., czyli w Święto Trzech Króli, nasz szkolny zespół wokalny miał okazję śpiewać podczas Mszy Świętej w zaprzyjaźnionej pobliskiej parafii Bożego Ciała. Uczniowie z klas 5, 6, 7 i 8 zebrali się w niedzielny poranek i godnie reprezentowali naszą szkołę! Tak trzymać!

Czytaj więcej!

Konkurs recytatorski

W grudniu odbył się konkurs recytatorski dla uczniów klas I-III "Święta tuż tuż". Uczestnicy poprzez wspaniale zaprezentowane wiersze wprowadzili nas w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło chwil wzruszeń oraz momentów wywołujących uśmiech na twarzy słuchaczy. Po ogłoszeniu przez jury werdyktu w pawilonie zawitał wyjątkowy gość – Święty Mikołaj – który obdarował wszystkie dzieci świątecznymi upominkami. Bardzo dziękujemy rodzicom uczestników za zaangażowanie w przygotowanie swoich pociech do konkursu.
Wśród laureatów znaleźli się następujący uczniowie (chociaż dla nas wszyscy, którzy odważyli się wziąć udział w konkursie są zwycięzcami):
Klasy I: Katarzyna i Magdalena Wolskie kl. 1 e (I miejsce), Ada Urbańska kl. 1 d (II miejsce), Natalia Huk kl. 1 d (III miejsce),
Klasy II i III: Antonina Siudzińska kl. 3 c (I miejsce), Amelia Dobiała kl. 2 b (II miejsce), Maria Grynis kl. 3 a (III miejsce).

Czytaj więcej!

Tak śpiewaliśmy! Koncert kolęd

W piątek, 21 grudnia, uczniowie Małej Szkoły uczestniczyli w kolejnym już „Koncercie kolęd”. Boże Narodzenie, to dla nas okazja do wspólnego kolędowania. Zaśpiewaliśmy nasze ulubione kolędy i pastorałki. Bardzo lubimy te nasze spotkania, bo pozwalają nam one ciągle na nowo odkrywać niepowtarzalną atmosferę tych wyjątkowych, ciepłych i radosnych Świąt.

Czytaj więcej!