Moje wiosenne zdjęcie z mamą - wyróżnienia!

Wiosna łaskawa była tego roku... Mamiła zapachami i feerią barw... Zachęcała do długich spacerów w poszukiwaniu miejsc, których piękno aż się prosiło, by uwiecznić je w kadrze. Dodatkową inspiracją dla uczniów naszej szkoły stał się konkurs na najpiękniejsze zdjęcie z mamą. Wiktoria Tralewska, Zofia Szocik i Zuzanna Paszkuta udowodniły, że zdjęcie może być małym dziełem sztuki. Patrząc na nie aż chce się zatopić w kwieciu i upoić zapachem. Jednak najbardziej cieszy oczy uroda modelek - mam i ich córek. A gdyby się uważnie wsłuchać, można by usłyszeć bicie ich serc... Równe, miarowe, spokojne. Bicie serc przepełnionych miłością...

Czytaj więcej!

Dary dla dzieci z DPS "Słoneczko"

Zakończył się pierwszy etap akcji charytatywnej na rzecz dzieci z Domu Pomocy Społecznej „Słoneczko”. Akcja jest jednym z wielu działań w ramach realizowanego w naszej szkole programu pt. „Jeżeli robisz coś dla siebie, to nie rób tego kosztem innych. Jeśli robisz coś dla innych, to nie rób tego kosztem siebie”. Dla dzieci zbieraliśmy różnorodne materiały papiernicze. W ramach
Ogólnopolskiego Święta Wolnych Książek „uwolniliśmy” też z naszych półek wiele pięknych książek, które również zostały przekazane dzieciom. Oczywiście uczniowie naszej szkoły, rodzice, a także Samorząd Uczniowski i tym razem nie zawiedli. Ilość darów przerosła nasze oczekiwania. Dziękujemy! Już teraz zachęcamy do drugiego – jesiennego etapu akcji.

Czytaj więcej!

Dary dla Fundacji Ostatnia Przystań

Zakończyła się akcja charytatywna na rzecz piesków – podopiecznych Fundacji Ostatnia Przystań. Dla psich seniorów zebraliśmy między innymi specjalne podkłady i pieluszki, karmę, kocyki i zabawki. Pieski z radosnym machaniem ogonków przyjęły wszystkie dary. Dziękujemy wszystkim darczyńcom! Jesteście wspaniali!

Czytaj więcej!

Warsztaty balonowe

1. czerwca przypada Dzień Dziecka, dlatego aby przedłużyć naszym uczniom czas świętowania i zabawy, dzień później zorganizowałyśmy w pawilonie dla chętnych dzieci świetlicowych kolejną edycję Warsztatów Balonowych.

Czytaj więcej!

Dzień Rodziny

Na miesiące maj i czerwiec przypada wiele dni, poświęconych naszym najbliższym- z tej okazji dla uczniów klas I- III został zorganizowany konkurs.

Czytaj więcej!