Sukces ucznia naszej szkoły w karate

Z przyjemnością informujemy, że uczeń naszej szkoły Mateusz Wardzała - klasa 4 e, zdobył srebrny medal w Mistrzostwach Województwa Kujawsko–Pomorskiego Okręgowego Związku Karate, które odbyły się w 11 maja 2024 r. w Świeciu. To już jego drugi medal w tych mistrzostwach. Poprzedni - złoty - wywalczył w zeszłym roku. Gratulujemy

Czytaj więcej!

Wioślarski Dzik Bydgoszczy

W piątek, 17 maja w XI LO w Bydgoszczy odbyły się zawody na ergometrach wioślarskich, których organizatorem było Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie. Zawodnicy rywalizowali indywidualnie i drużynowo. W kategorii sztafet wystartowało łącznie 12 ekip, każda złożona z czterech uczestników, dwóch dziewcząt i dwóch chłopców. Niezmiernie miło nam poinformować, że sztafeta w składzie Maria Grynis, Sofiia Stepanenko, Jakub Senski i Konrad Maćkowiak wywalczyła I miejsce!

Czytaj więcej!

Czar2Kółek

13 maja na stadionie "Gwiazda" odbyły się eliminacje zawodów "Czar2Kółek". Naszą szkołę reprezentowało 12 zawodników. Pięciu uczniów awansowało do finału miejskiego, który odbędzie się 28 maja na stadionie "Zawisza" w Fordonie.


Nasi finaliści to: Tymoteusz Oczkowski kl. 1a, Szymon Gagacki kl. 2b, Jakub Mioduszewski kl. 3a, Stanisław Hermelin kl. 4a oraz Oskar Olszewski kl. 6a. Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Veronika Ponomarenko kl. 1a, Maciej Musolf kl. 1b, Hubert Korzański kl. 2b, Antoni Michalski kl. 2d, Igor Badurski kl. 3e, Nazar Nazarkivskyi oraz Dominik Wygenka kl. 6a. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie SP 63 i dzielną walkę, a za powodzenie finalistów trzymamy kciuki.

Czytaj więcej!

Koszykarki w finale Mistrzostw Polski do lat 13!

MUKS SUPRAVIS Bydgoszcz wrócił z Turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski, który odbył się we Wrocławiu z awansem! Zespół prowadzony przez Rafała Bejtka i Radosława Janika awansował do Turnieju finałowego, czyli najlepszych 8 zespołów w kraju! W turnieju półfinałowym wystąpiły uczennice naszej szkoły: Alicja Iwaszko, Blanka Ślusarska, Laura Okulicz, Zofia Szyttenholm (wszystkie 7B), Aleksandra Skocz (5B) Iga Sibilska (6B), oraz Karolina Fedder (6C), która została wybrana najbardziej wartościową zawodniczką (MVP) zespołu. Gratulujemy!

Czytaj więcej!

Marta Kapsa zajęła I miejsce w Duathlonie i II miejsce w biegu na 600m

W Bydgoskim Parku Przemysłowo -Technologicznym odbył się Piąty Wiosenny Festiwal Biegowo - Duathlonowy, w którym świetnie zaprezentowała się uczennica klasy 5e, Marta Kapsa.
Z dumą informujemy, że Marta zdobyła SREBRNY MEDAL w biegu na 600m i ZŁOTY MEDAL w Duathlonie pokonując 500m biegiem, 2km rowerem i 250m biegiem.


Marto, serdecznie gratulujemy oraz życzymy Ci nieustającej pasji i determinacji, które są kluczem osiągnięcia celu. Niech każdy start przynosi Ci radość i satysfakcję, a Twoje marzenia o wielkich sukcesach sportowych niech staną się rzeczywistością.

Czytaj więcej!