Koszykarki kończą sezon na 5. miejscu w Polsce!

W dniach 5-9 czerwca 2024 roku w Rotmance odbył się Turniej finałowy Mistrzostw Polski Młodziczek (U-13 K). W imprezie udział wzięło 8 najlepszych drużyn w Polsce. MUKS SUPRAVIS Bydgoszcz z naszymi uczennicami w składzie wywalczył bardzo dobre 5. miejsce! W finale występowały Karolina Fedder (6C), Alicja Iwaszko, Zofia Szyttenholm, Laura Okulicz, Blanka Ślusarska (wszystkie 7B), Aleksandra Skocz (5B) oraz Iga Sibilska (6B). Gratulujemy!

Czytaj więcej!

Rozśpiewani wracamy z nagrodami!

Miło nam poinformować, że rozśpiewana reprezentacja naszej szkoły zajęła wszystkie miejsca podium wraz z wyróżnieniem w II edycji Miejskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej pt.: „Śpiewamy Piosenki Pana Kleksa”, który odbył się 7 czerwca w Zespole Szkół i Placówek nr 1 w Bydgoszczy. Wśród najbardziej znanych utworów nie zabrakło: „Kaczki Dziwaczki”, „Na Wyspach Bergamutach” czy kompozycji z najnowszej wersji filmowej „Witajcie w naszej bajce”.

Miejsce na podium zajęli:

I miejsce: Nadia Wegner klasa 4c

II miejsce: Jan Kaja klasa 5d

III miejsce: Zosia Zyska klasa 4b

Wyróżnienie otrzymała także Zuzia Wilchelmi z klasy 4b.

Serdecznie gratulujemy młodym Artystom oraz życzymy radości i satysfakcji z rozwijania muzycznych talentów.

Czytaj więcej!

V Charytatywny Festyn Rodzinny dla Ignasia

Gorąco zapraszamy na V Charytatywny Festyn Rodzinny dla Ignasia, który odbędzie się 7 czerwca (piątek) od godz. 17:00 do 20:00.

Czytaj więcej!

"Śpiewać każdy może"

W dniu 28.05.2024 r. odbyła się kolejna edycja konkursu wokalnego "Śpiewać każdy może" dla uczniów klas I-III.

Czytaj więcej!

Warsztaty "Malowania na koszulkach"

W dniu 27.05.2024 r. dla grupy chętnych uczniów ze świetlicy w pawilonie odbyły się warsztaty "Malowania na koszulkach".

Czytaj więcej!