KONKURS!!!

Samorząd UCZNIOWSKI klas I - VIII wraz z klasą 7h ogłasza konkurs pod hasłem „KILOGRAMY GROSZA”. Zadanie polega na zbieraniu monet od 1 grosza do 5 złotych. WYGRANĄ dla klas IV- VIII jest NOCOWANIE W SZKOLE dla całej KLASY. WYGRANĄ dla klas I-III jest WYJŚCIE CAŁEJ KLASY NA LODY. UWAGA!!! Decydująca jest WAGA zebranych monet. Każda klasa rywalizuje osobno. Uzbierana kwota zostanie przeznaczona na zakup żywności dla mieszkańców Czerkas, Zaporoża i Mariupola.

Czytaj więcej!

Kangur matematyczny - wyniki

Serdecznie gratulujemy uczniom, którzy w tegorocznej edycji konkursu "Kangur matematyczny" uzyskali wyróżniające się wyniki.

Wynik bardzo dobry - Piotr Sandurski, Barbara Wieczorek

Wyróżnienie - Alicja Kortas, Nadia Wegner, Mateusz Jacek, Laura Wojewoda, Antonina Jacek, Ada Urbańska, Adam Sikora, Tymon Szecówka, Anastazja Wojewoda, Gracjan Zieliński, Emil Ignatowski.

Czytaj więcej!

Warsztaty plastyczne dla dzieci z Ukrainy

W bibliotece szkolnej odbyły się warsztaty plastyczne dla dzieci z Ukrainy. Uczniowie wykonywali świeczniki ozdobione metodą decoupage, które będą upominkami dla ich mam z okazji Dnia Matki. W miłej atmosferze i przy drobnym poczęstunku, za który bardzo dziękujemy paniom z kuchni, powstały piękne prace. Była to również okazja do integracji, ponieważ w warsztatach uczestniczyły też uczennice z Ukrainy, które przyjechały do Polski wcześniej oraz uczennice z Polski.

Czytaj więcej!

Konkurs recytatorski - język angielski - zaproszenie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie recytatorskim z języka angielskiego dla uczniów klas 4 i 5.

Szczegóły po kliknięciu Czytaj więcej!

Czytaj więcej!

Rowerowa stolica Polski

1 czerwca rusza kolejna edycja Ogólnopolskiej Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski, której organizatorem jest Miasto Bydgoszcz. Za nami już trzy edycje: wrzesień 2019, wrzesień 2020 i czerwiec 2021. Zabawa potrwa przez 30 dni.

Czytaj więcej!